Wedstrijdplanning wintertenniscompetitie

Woensdag 16 Oktober 2019 Baancommissaris: Dos'19 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
baan
Dos'19  Klotshok  1+2 
De 3e helft  TC Acehole  2+3 
Balletje achter  de Mek'n roos  4+5 
Speedy's  Called to serve  5+6 
Donderdag 17 Oktober 2019 Baancommissaris: De Achterblijvers 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Achterblijvers  De Versbrothers  1+2 
Team2000  Niehoffer Manschaft  2+3 
BTB  Wijn dames  5+6 
Maandag 28 Oktober 2019 Baancommissaris: Tevoko 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
TeVoKo  IB Boys  1+2 
TCS The Coming Stars  Braandlechter Buben  2+3 
Kansloos 5.0  De Gaap  4+5 
Smash 2.0  Speedy's  5+6 
Woensdag 30 Oktober 2019 Baancommissaris: H2W2AG 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
H2W2AG  Flexibel  1+2 
FiFo  Kilogram  4+5 
MinMinisPlus  Progressie  4+5 
Borrelclub  Smash   5+6 
Donderdag 31 Oktober 2019 Baancommissaris: De Gevoelige snaar 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Gevoelige snaar  Goud van Oud  1+2 
Pylaku  Net niet hard genoeg  2+3 
Timmerhuis & Co  De Knakkers  4+5 
Grand Slammers  Sets in the city  5+6 
Maandag 04 November 2019 Baancommissaris: Flexibel 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Flexibel  Dos'19  1+2 
Grand Prestige  De Achterblijvers  2+3 
de Mek'n roos  Team2000  4+5 
Team Kyrgiboss  Koud he  5+6 
Woensdag 06 November 2019 Baancommissaris: Baan 11 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Baan 11  OTNH  1+2 
Door geklungel ontstaan  H2W2AG  2+3 
De Versbrothers  De 3e helft  4+5 
Wijn dames  De Bakvisjes  5+6 
Donderdag 07 November 2019 Baancommissaris: Klotshok 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Klotshok  De Oldies  1+2 
TC Acehole  Relax 4  2+3 
Niehoffer Manschaft  Spanningsloos  4+5 
Called to serve  BTB  5+6 
Maandag 11 November 2019 Baancommissaris: Fifo 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
FiFo  De Gevoelige snaar  1+2 
Kilogram  TeVoKo  2+3 
De Gaap  De Knakkers  4+5 
BTB  De Bakvisjes  5+6 
Woensdag 13 November 2019 Baancommissaris: Sixpack 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Sixpack  Balletje achter  1+2 
Goud van Oud  IB Boys  2+3 
Progressie  TV Testbeeld  4+5 
Borrelclub  Sets in the city  5+6 
Donderdag 14 November 2019 Baancommissaris: De Ballen 4.0 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Ballen 4.0  MinMinisPlus  1+2 
TCS The Coming Stars  Net niet hard genoeg  2+3 
Pylaku  Braandlechter Buben  4+5 
Grand Slammers  Smash   5+6 
Maandag 18 November 2019 Baancommissaris: Team2000 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Team2000  Sixpack  1+2 
De Oldies  Flexibel  2+3 
Relax 4  De Achterblijvers  4+5 
De Gevoelige snaar  TeVoKo  5+6 
Woensdag 20 November 2019 Baancommissaris: De Versbrothers 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Versbrothers  TC Acehole  1+2 
H2W2AG  Dos'19  2+3 
De 3e helft  Grand Prestige  4+5 
Speedy's  Wijn dames  5+6 
Donderdag 21 November 2019 Baancommissaris: OTNH 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
OTNH  Timmerhuis & Co  1+2 
Baan 11  Kansloos 5.0  2+3 
Klotshok  Door geklungel ontstaan  4+5 
Smash 2.0  Called to serve  5+6 
Maandag 25 November 2019 Baancommissaris: TV Testbeeld 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Goud van Oud  TeVoKo  1+2 
TV Testbeeld  De Ballen 4.0  1+2 
Koud he  MinMinisPlus  2+3 
IB Boys  Kilogram  4+5 
Woensdag 27 November 2019 Baancommissaris: de Mek'n roos 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
de Mek'n roos  Niehoffer Manschaft  1+2 
Goud van Oud  FiFo  2+3 
De Achterblijvers  De 3e helft  4+5 
Grand Slammers  Borrelclub  5+6 
Donderdag 28 November 2019 Baancommissaris: Spanningsloos 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Spanningsloos  Balletje achter  1+2 
Progressie  Team Kyrgiboss  2+3 
Net niet hard genoeg  Braandlechter Buben  4+5 
Sets in the city  Smash   5+6 
Maandag 02 December 2019 Baancommissaris: De Knakkers 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Knakkers  OTNH  1+2 
Dos'19  De Oldies  2+3 
Spanningsloos  de Mek'n roos  4+5 
BTB  Smash 2.0  5+6 
Woensdag 04 December 2019 Baancommissaris: De Gaap 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Gaap  Baan 11  1+2 
H2W2AG  Klotshok  2+3 
Door geklungel ontstaan  Flexibel  4+5 
TC Acehole  Grand Prestige  5+6 
Maandag 09 December 2019 Baancommissaris: MinMinisPlus 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
MinMinisPlus  TV Testbeeld  1+2 
Team Kyrgiboss  De Ballen 4.0  2+3 
IB Boys  De Gevoelige snaar  4+5 
Braandlechter Buben  TCS The Coming Stars  5+6 
Woensdag 11 December 2019 Baancommissaris: Smash 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Smash   Borrelclub  1+2 
Niehoffer Manschaft  Sixpack  2+3 
Kilogram  Goud van Oud  4+5 
De Bakvisjes  Speedy's  5+6 
Donderdag 12 December 2019 Baancommissaris: Kansloos 5.0 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Kansloos 5.0  Timmerhuis & Co  1+2 
Relax 4  De Versbrothers  2+3 
Balletje achter  Team2000  4+5 
Called to serve  Wijn dames  5+6 
Maandag 16 December 2019 Baancommissaris: Grand Prestige 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Grand Prestige  De 3e helft  1+2 
IB Boys  FiFo  1+2 
Dos'19  Door geklungel ontstaan  2+3 
OTNH  De Gaap  4+5 
Woensdag 18 December 2019 Baancommissaris: Net niet hard genoeg 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Net niet hard genoeg  Pylaku  1+2 
De Oldies  H2W2AG  2+3 
MinMinisPlus  Team Kyrgiboss  4+5 
Sets in the city  Grand Slammers  5+6 
Donderdag 19 December 2019 Baancommissaris: De Achterblijvers 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Achterblijvers  TC Acehole  1+2 
Koud he  Progressie  2+3 
TeVoKo  FiFo  4+5 
Flexibel  Klotshok  5+6 
Maandag 06 Januari 2020 Baancommissaris: De 3e helft 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De 3e helft  Relax 4  1+2 
De 3e helft  Relax 4  1+2 
De Knakkers  Kansloos 5.0  2+3 
Sixpack  de Mek'n roos  4+5 
Speedy's  BTB  5+6 
Woensdag 08 Januari 2020 Baancommissaris: De Gaap 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Gaap  Timmerhuis & Co  1+2 
Grand Prestige  De Versbrothers  2+3 
Balletje achter  Niehoffer Manschaft  4+5 
De Bakvisjes  Called to serve  5+6 
Donderdag 09 Januari 2020 Baancommissaris: Wijn Dames 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Wijn dames  Smash 2.0  1+2 
Team2000  Spanningsloos  2+3 
TV Testbeeld  Koud he  4+5 
De Ballen 4.0  Progressie  5+6 
Maandag 13 Januari 2020 Baancommissaris: Door geklungel ontstaan 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Door geklungel ontstaan  De Oldies  1+2 
Net niet hard genoeg  TCS The Coming Stars  2+3 
De Achterblijvers  Relax 4  4+5 
Sixpack  Spanningsloos  5+6 
Woensdag 15 Januari 2020 Baancommissaris: Timmerhuis & Co 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Timmerhuis & Co  Baan 11  1+2 
FiFo  IB Boys  2+3 
Flexibel  H2W2AG  4+5 
Smash   Grand Slammers  5+6 
Donderdag 16 Januari 2020 Baancommissaris: Brandlechter Buben 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Braandlechter Buben  Pylaku  1+2 
TeVoKo  Goud van Oud  2+3 
De Gevoelige snaar  Kilogram  4+5 
Sets in the city  Borrelclub  5+6 
Maandag 20 Januari 2020 Baancommissaris: Team Kyrgiboss 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Team Kyrgiboss  TV Testbeeld  1+2 
De Ballen 4.0  Koud he  2+3 
Smash 2.0  De Bakvisjes  4+5 
Woensdag 22 Januari 2020 Baancommissaris: Called to serve 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Called to serve  Speedy's  1+2 
Klotshok  Dos'19  2+3 
de Mek'n roos  Balletje achter  4+5 
Progressie  MinMinisPlus  5+6 
Donderdag 23 Januari 2020 Baancommissaris: Timmerhuis & Co 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Timmerhuis & Co  De Gaap  1+2 
TC Acehole  De Versbrothers  2+3 
Niehoffer Manschaft  Team2000  4+5 
Wijn dames  BTB  5+6 
Maandag 27 Januari 2020 Baancommissaris: Grand Prestige 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Grand Prestige  Relax 4  1+2 
IB Boys  TeVoKo  2+3 
Kilogram  FiFo  4+5 
Speedy's  Smash 2.0  5+6 
Woensdag 29 Januari 2020 Baancommissaris: De Bakvisjes 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Bakvisjes  Wijn dames  1+2 
Baan 11  De Knakkers  2+3 
H2W2AG  Door geklungel ontstaan  4+5 
De Versbrothers  De Achterblijvers  5+6 
Donderdag 30 Januari 2020 Baancommissaris: TCS The Coming Stars 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
TCS The Coming Stars  Pylaku  1+2 
Kansloos 5.0  OTNH  2+3 
Braandlechter Buben  Net niet hard genoeg  4+5 
TC Acehole  De 3e helft  5+6 
Maandag 03 Februari 2020 Baancommissaris: Team2000 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Team2000  de Mek'n roos  1+2 
Dos'19  Flexibel  2+3 
De Gaap  Kansloos 5.0  4+5 
MinMinisPlus  De Ballen 4.0  5+6 
Woensdag 05 Februari 2020 Baancommissaris: De Knakkers 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Knakkers  Timmerhuis & Co  1+2 
De Oldies  Klotshok  2+3 
Balletje achter  Sixpack  4+5 
Smash   Sets in the city  5+6 
Donderdag 06 Februari 2020 Baancommissaris: Borrelclub 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Borrelclub  Grand Slammers  1+2 
OTNH  Baan 11  2+3 
Goud van Oud  De Gevoelige snaar  4+5 
Borrelclub  Grand Slammers  5+6 
Maandag 10 Februari 2020 Baancommissaris: Tevoko 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
TeVoKo  Kilogram  1+2 
Braandlechter Buben  TCS The Coming Stars  2+3 
De Achterblijvers  Grand Prestige  4+5 
Flexibel  De Oldies  5+6 
Woensdag 12 Februari 2020 Baancommissaris: TV Testbeeld 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
TV Testbeeld  Progressie  1+2 
Pylaku  Net niet hard genoeg  2+3 
De 3e helft  De Versbrothers  4+5 
Dos'19  H2W2AG  5+6 
Donderdag 13 Februari 2020 Baancommissaris: Spanningsloos 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Spanningsloos  Niehoffer Manschaft  1+2 
Koud he  Team Kyrgiboss  2+3 
Door geklungel ontstaan  Klotshok  4+5 
BTB  Called to serve  5+6 
Woensdag 26 Februari 2020 Baancommissaris: IB Boys 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
IB Boys  Goud van Oud  1+2 
Timmerhuis & Co  OTNH  2+3 
De Knakkers  De Gaap  4+5 
Niehoffer Manschaft  de Mek'n roos  5+6 
Donderdag 27 Februari 2020 Baancommissaris: De Gevoelige snaar 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Gevoelige snaar  FiFo  1+2 
Relax 4  TC Acehole  2+3 
Kansloos 5.0  Baan 11  4+5 
Balletje achter  Spanningsloos  5+6 
Maandag 02 Maart 2020 Baancommissaris: Sixpack 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Sixpack  Team2000  2+3 
MinMinisPlus  Koud he  4+5 
De Bakvisjes  BTB  5+6 
Woensdag 04 Maart 2020 Baancommissaris: Grand Slammers 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
Grand Slammers  Sets in the city  1+2 
Team Kyrgiboss  Progressie  2+3 
Wijn dames  Speedy's  5+6 
Donderdag 05 Maart 2020 Baancommissaris: De Ballen 4.0 19.35-20.20
baan
20.25-21.10
baan
21.15-22.00
b
aan
De Ballen 4.0  TV Testbeeld  2+3 
Called to serve  Smash 2.0  4+5 
Smash   Borrelclub  5+6