Wedstrijdplanning wintertenniscompetitie

Woensdag 18 Oktober 2017

Baancommissaris:
Net niet hard genoeg

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
baan

 

Net niet hard genoeg  Kansloos 4.0  I 1+8 
Tevoko 2.0  Balletje achter  II 2+8 
Come Back   Speedy's  III 3+9 
Double trouble  De Bakvisjes  VII 7+9 

Donderdag 19 Oktober 2017

Baancommissaris:
Relax 5

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Relax 5  De Versbrothers  I 1+8 
Tennisladies  Double the Fun  II 2+8 
Timmerhuis en Co  Klotshok  III 3+9 
De Ballen 2.0  TC Ace-Hole  VII 7+9 

Maandag 30 Oktober 2017

Baancommissaris:
De Knakkers

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

De Knakkers  OTNH  I 1+8 
De Achterblijvers  Spanningsloos  II 2+8 
Kansloos 4.0  Braandlechter B 1  III 3+9 
Sixpack  Progressie  VII 7+9 

Woensdag 01 November 2017

Baancommissaris:
TCS The Coming Stars

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

TCS The Coming Stars  De Gevoelige snaar  I 1+8 
De Versbrothers  H3GWAP  II 2+8 
Baan 11  TOC De Oldies  III 3+9 
Koud he  Flexibel  VII 7+9 

Donderdag 02 November 2017

Baancommissaris:
Goud van Oud

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Goud van Oud  FiFo  I 1+8 
TeVoKo 1  Pylaku  II 2+8 
IB Boys  Kilogram  III 3+9 
Balletje achter  Door Geklungel ontstaan  VII 7+9 

Maandag 06 November 2017

Baancommissaris:
Borrelclub

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Borrelclub  Smash   I 1+8 
Zonnestraaltjes  Grand Slammers  II 2+8 
De Knakkers  Net niet hard genoeg  III 3+9 
FiFo  Kilogram  VII 7+9 

Woensdag 08 November 2017

Baancommissaris:
Speedy's

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Speedy's  Z.O.T.  I 1+8 
Double the Fun  Double trouble  II 2+8 
TCS The Coming Stars  TV de TC 1.8 ltr  III 3+9 
Pylaku  De Gevoelige snaar  VII 7+9 

Donderdag 09 November 2017

Baancommissaris:
Der Niehoffer Mannschaft

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Der Niehoffer manschaft  de Mek'n roos  I 1+8 
Sensationell  Niveau 10   II 2+8 
Kansloos 4.0  De Knakkers  III 3+9 
De Bakvisjes  Deuce  VII 7+9 

Maandag 13 November 2017

Baancommissaris:
IB Boys

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

IB Boys  Reunited  I 1+8 
Koud he  De derde helft  II 2+8 
De Achterblijvers  Tevoko 2.0  III 3+9 
Door Geklungel ontstaan  Spanningsloos  VII 7+9 

Woensdag 15 November 2017

Baancommissaris:
Flexibel

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Flexibel  Timmerhuis en Co  I 1+8 
H3GWAP  TOC De Oldies  II 2+8 
Progressie  TC Ace-Hole  III 3+9 
Der Niehoffer manschaft  Sixpack  VII 7+9 

Donderdag 16 November 2017

Baancommissaris:
Baan 11

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Baan 11  Relax 5  I 1+8 
Team 2000  Klotshok  II 2+8 
Double trouble  Deuce  III 3+9 
Sensationell  Come Back   VII 7+9 

Maandag 20 November 2017

Baancommissaris:
Smash

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

Smash   Grand Slammers  I 1+8 
Borrelclub  Zonnestraaltjes  II 2+8 
Z.O.T.  Niveau 10   III 3+9 
de Mek'n roos  De Ballen 2.0  VII 7+9 

Woensdag 22 November 2017

Baancommissaris:
De Bakvisjes

19.35-20.20
baan

20.25-21.10
baan

21.15-22.00
b
aan

 

De Bakvisjes  Tennisladies  I 1+8 
Braandlechter B 1  OTNH  II 2+8 
Goud van Oud  IB Boys  III 3+9 
De Versbrothers  Baan 11  VII 7+9